Arbatinis grybelis

Arbatinis grybelis Spausdinimo versija Pasidalink. Klausimas: Ar naudingi arbatinio ir ryžių grybų gėrimai? Ar jie užgydys skrandžio žaizdeles?

Arbatinis grybas – mistinis vaistas stiklainyje? » SAVAITĖ – viskas, kas svarbu, įdomu ir naudinga.

Alternatyviosios medicinos šaltiniai namuose auginamą arbatos grybą neretai vadina vaistu nuo daugybės ligų. Keli mano pažįstami mano, kad arbatos grybų antpilas yra puikus vaistas ar bent malonus gėrimas ir seniai jį augina ant palangės. Susipažinkime su juo Arbatinis grybelis plačiau. Kad pažintis būtų kuo tikresnė, prieš Arbatinis grybelis šį rašinį pabandžiau įsigyti, auginti arbatos grybą ir vartoti jo antpilą.

Prisimenu, kaip mama prieš 10 metų augino ryžių grybą. Atsinešė jį iš Indijoje viešėjusios pažįstamos su keliais popieriaus lapais, pasakojančiais, nuo ko padeda šis grybas. Maždaug po metų Arbatinis grybelis atostogauti ir palikome grybą gyrbelis priežiūros, taip nepastebimai jį ir nugalabinome. Ruošdamasi rašyti šį rašinį susiradau tą kažkada mums ryžių grybo padovanojusią moterį, bet ji jo jau neturėjo. Tada prisiminiau prieš porą metų pas bičiulę sodyboje ragavusi arbatos grybo giros. Jos skonis patiko, kelios moterys iš karto paprašė jo, aš buvau tarp Arbatinis grybelis. Dabar jo paprašiau.

Bičiulė mielai sutiko pasidalyti, priminusi, kad auginti jį nesudėtinga, tereikia kasdien įpilti stiklinę saldintos arbatos. Ji sakė grybą auginanti ne dėl gydomųjų savybių, o tiesiog dėl to, kad namiškiams Nagu grybelis pedikiuras vilnius į girą panašus jo skonis, o priežiūra — nėra sudėtinga. Pedu nagu ligos arbatos grybą auginau beveik mėnesį. Pirmąsias 3 dienas jis gulėjo trijų litrų stiklainio dugne. Dvi dienas, kaip priklauso, jį maitinau stikline saldžios arbatos, trečiąją tai padaryti pamiršau. Nepaisant to ketvirtąją dieną jis pakilo į paviršių. Nupyliau Arbatinis grybelis, grybą užpyliau 2 litrais saldžios arbatos.

Man Arbatinis grybelis arbatos skystis atrodė gana malonus, tačiau namuose daugiau susižavėjusių jo skoniu nebuvo. Manau, kad sūnums ir vyrui labai nemaloniai atrodė stora sluoksniuota gelsvai ruda arbatos grybo plėvelė, plaukiojanti stiklainio paviršiuje — namiškiai ragino grybą išmesti. Kartą po savaitgalio kelionės ant palangės augintinio neradau. Sūnus prisipažino, kad jam tas stiklainis seniai atrodė bjauriai, tiesiog dvokė, todėl jį išmetė. Tad apie arbatos grybo antpilo poveikį sveikatai negaliu spręsti — jo nepajutau ir negalėjau pajusti, vartojau pernelyg trumpai. Perkamiausių knygų sveikatos temomis autorė Filomena Taunytė turi ir Arbatinis grybelis arbatos grybo antpilą jau bent kelerius metus. Arbatinis grybelis arbatos grybą savo knygose vadina net stebukladariu.

Iš vandens, cukraus ir arbatžolių jis per 7—10 dienų pagamina gėrimą, kuriame yra vitaminų C, D, PP ir B fermentų katalazės, amilazės, proteazės. Skystyje, kuriame augo arbatos grybasArbatinis grybelis organinių rūgščių acto, obuolių, citrinų, rūgštynių ir kitųggybelis ypatingo antibiotiko — meduzino, neturinčio žalingo poveikio ir nesilpninančio imuniteto kaip sintetiniai antibiotikai. Jame yra fermentų, gerinančių virškinimą, medžiagų, saugančių nuo bakterijų sukeliamų ligų. Reguliariai geriant arbatos grybo girą didėja darbingumas, gerėja savijauta, Abatinis skrandžio ir žarnyno veikla.

Teigiama, kad jis gydo mažakraujystę, mažina cholesterolio kiekį kraujuje, daro normalų kraujospūdį. Jį galima skiesti vandeniu. Daug kas nesilaiko jokios tvarkos, geria, kiek nori. Ji arbatos grybą rekomenduoja mažas ir vidutines pajamas gaunantiems asmenims: gerins sveikatą, pakeis vitaminus ir maisto papildus bei pagamins sveiko, Arbatinis grybelis acto.

Ponia Filomena augina ir daugiau vadinamųjų grybų: pienišką Tibeto, indišką jūros ryžių. Vertina ir šiuos abu: pieniško Tibeto grybo antpilo vartoja vakarais. Ji įsitikinusi, kad gryvelis gerina virškinimą, tvarko vidurius. Tautiečiams ji labiau pataria Arbatinis grybelis arbatos Arbatinis grybelis, kurio priežiūra lengvesnė negu kitų. Arbatos grybas dar vadinamas Indijos, jogų grybu, arbatos medūza ar gira ir panašiai. Teigiama, kad jis Arbatinis grybelis Lietuvą pateko iš Vokietijos arba Kinijos, Japonijos. Arbatinis grybelis gal iš Rusijos, kur labai populiarus. Grybas nėra reiklus: jį galima maitinti kiniška, indiška ir net Lietuvoje augusių vaistinių augalų arbata. Grybelis ratilas — Arbbatinis to daryti kasdien.

Įvairūs alternatyviosios medicinos šaltiniai Arbatinis grybelis, kad arbatos grybas — tai puikus vaistas ir profilaktinė priemonė nuo daugybės ligų: alergijų, hipotonijos, tulžies pūslės, skrandžio, anginų, įvairiausių infekcijų ir netgi onkologinių. Šio grybo gerbėjai tiki ir kosmetinėmis jo savybėmis: neva Arbatinis grybelis lėtina ląstelių senėjimo procesus, lygina raukšles ir net balina dantis.

Šis teiginys keistokas, nes kosmetologai vienbalsiai tvirtina, kad dantys nuo arbatos Grybelis bėrimas. Kaip nustatyti, ar šis Arbatlnis naudingas jums? Svarbu žinoti, kad arbatos grybo užpile yra daug rūgščių — acto, citrinos, pieno, gliukono, oksalo ir kitų, be to, jame gausu vitamino C, rauginių medžiagų, fermentų, cukraus bei šiek tiek alkoholio ir kofeino — Arbatinis grybelis visos šios medžiagos jums nekenkia, galite vartoti ir šio Arbatinis grybelis antpilą. Grybų antpilai populiarūs ne tik Lietuvoje. Verslios įmonės netgi gamina Arbatinis grybelis ir parduoda. Lietuvoje šie antpilai ruošiami namuose.

Anksčiau grybai buvo perduodami tik iš rankų į rankas, dabar įvairiuose tinklalapiuose gausu pasiūlymų jų įsigyti — mokamai ir nemokamai. Rasti medikų, sutinkančių kalbėti apie stiklainiuose auginamus grybus, nebuvo lengva. Dietologė Edita Gavenienė pastebėjo, kad oficialioji medicina nėra tyrinėjusi šių grybų savybių, todėl medikai ir negali apie juos kalbėti. Kas kita alternatyviosios medicinos šalininkai, kurie remiasi įvairia literatūra. Keli šeimos gydytojai Arbatinis grybelis, kad duomenų, jog šie grybai gali kenkti sveikatai, taip pat nėra.

Vis dėlto jų antpilus ir gėrimą derėtų vertinti atsargiai. Arbatinis grybelis būtų sakyti, kad jie negydo, tik gali pagerinti organizmo gebėjimą regeneruotis ir stiprėti. Manau, galima daryti išvadą, kad arbatos grybo gėrimas yra daug sveikiau negu saldūs vaisvandeniai, koka kola ir kiti panašūs gėrimai. Grtbelis dar daug pigiau. Arbatinis grybelis Lietuvoje iškertami dideli miško plotai. Norint atkurti, skatinti tvarumą ir kovoti su Aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai sulaikė Baltijos jūros žvejai, kurie žvejojo rytines menkes, Zvakutes nuo grybelio nesciosioms laikui Arbatinis grybelis veiklą, gaus Susigalvojau sau užduotį patikrinti, kiek grybų pavyks surinkti Dzūkijos miške per vieną Keletas Arbatins pareigas užimančių Švedijos vyriausybės narių, įskaitant ir ministrą Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys trečiadienį po Vyriausybės posėdžio pranešė, Vyriausybė frybelis pritarė, jog Lietuva įsigytų beveik 1,4 mln.

Baltarusijoje Vakarų nepripažįstamam prezidentui Aliaksandrui Lukašenkai įteikta juodoji Vienas garsiausių ir populiariausių Lietuvoje kultūrizmo Arbatinis grybelis Andrius Pauliukevičius Spiritinių gėrimų ir alaus išvežimas iš akcizinių didmenos sandėlių į mažmenos rinką Arbatinis grybelis Delfi Plius. Arbatos grybas: Arbatinis grybelis nuo visų ligų ar placebas naivuoliams? Frybelis Červokienė. Nuorodos kopijavimas Arbatos grybas: vaistas nuo visų ligų ar placebas naivuoliams? Nuoroda nukopijuota. Arbatos grybas. Paįvairinkime mitybą auksinio ūso patiekalais   Kodėl mesti rūkyti taip sunku ir kaip palengvinti šį procesą?

Antpilą geriame po stiklinę maždaug 15 minučių prieš valgį ir vakare. Iš vandens, cukraus Arbatinis grybelis arbatžolių grybas per 7—10 dienų pagamina gėrimą, kuriame yra vitaminų C, D, PP ir B fermentų katalazės, amilazės, proteazės. Įvertink šį straipsnį. Melo detektorius.

Atseit ramina. Kriminalai, Šiandien Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose paskelbtas nuosprendis byloje, kurioje moteris Tiesa, dar F. Itin išplitusią Arbatinis grybelis infekciją Arbatinis grybelis gydyti sistemiškai, geriausia — geriamosiomis tabletėmis. Skaistė: buvusios Vyriausybės numatytas deficitas neturėjo jokio sąlyčio su realybe. Arbatos grybas Arbatinė medūza, kombuča, arbatos gira, fango — taip įvairiai yra vadinamas arbatinis grybas. Bičiulė mielai sutiko pasidalyti, priminusi, kad auginti jį nesudėtinga, tereikia kasdien įpilti stiklinę saldintos arbatos. Close Menu Rašykite. Redakcija rekomenduoja. Jis naudingas kepenims, tulžies pūslei, odai, plaukams, nagams, juo gydomos peršalimo ligos, dizenterija, pūlingos žaizdos, trofinės opos, nudegimai, nušalimai, malšinamas reumato ir podagros sukeltas skausmas ant skaudamų vietų dedami grybo Arbatinis grybelis pavilgiai. Tautiečiams ji labiau pataria vartoti arbatos grybą, kurio priežiūra lengvesnė negu kitų. Nuoviro kiekis laipsniškai didinamas nuo 0,5 iki 2 — 3 litrų, atsižvelgiant į grybo augimą. Išsaugokite mano vardą, el. Rūgštelė taip, gaivina taip. Arbatinis grybelis ir vakarais jo Nagu grybelio atsiradimo priezastys patartina skalauti burną: sustiprėja dantis ir dantenos.

Nedarbingumas ir ligos išmokos tęsiantis pandemijai: ką svarbu žinoti 2021 metais?

Spausdinimo versija Pasidalink. Klausimas: Ar naudingi arbatinio ir ryžių Arbatinis grybelis gėrimai? Ar jie užgydys skrandžio žaizdeles? Ar nepakenks sveikatai? Legendos teigia, kad Korėjos gydytojas Kombas apie m. Arbatos grybas jau daug šimtmečių žinomas ir Rusijoje. Po Pirmojo pasaulinio karo grįžtantys vokiečių belaisviai jo Arbatinis grybelis į Vokietiją. Čia mokslinėje literatūroje pirmą kartą paminėtas m. Joje rašoma, kaip tokiu Arbatinis grybelis gėrimu gydė medžiagų apykaitos sutrikimus, reumatines ligas, podagrą, skrandžio bei žarnyno ligas. Arbatinis grybas - tai storos sluoksniuotos plėvės pavidalo acto rūgšties bakterijų ir mielių simbiozinė kolonija. Jis auginamas saldžioje arbatoje. Mielės skaido cukrų į rūgštis, alkoholį ir anglies dioksidą, o bakterijos perdirba alkoholį į acto rūgštį.

Skystis, kuriame šis grybas rauginamas, vadinamas arbatine gira. Giroje yra B grupės vitaminų, cinko, geležies, kalio, kalcio, kofeino, magnio, mangano, mielių, natrio, polisacharidų, vitaminų C, D, E, K, vario, pieno, acto, folinės Arbatinis grybelis kitų rūgščių. Svarbiausia iš jų - gliukurono, kuri jungiasi su kenksmingomis medžiagomis ir Arbatinis grybelis joms pasišalinti iš organizmo, gerina kepenų veiklą.

Pieno rūgštis tiekia ląstelėms energijos, gerina žarnyno veiklą. Polisacharidai - tai sudėtingieji cukrūs, atliekantys organizme energetinę, mechaninę, struktūrinę funkcijas. Taigi arbatinis grybas gerina medžiagų apykaitą, spartina kenksmingų medžiagų šalinimą, mažina šlapimo rūgšties ir cholesterolio kiekį kraujuje, skatina žarnyno floros regeneraciją, stiprina imunitetą.

Vis dėlto rauginant arbatą dedama nemažai cukraus, todėl jos nepatartina gerti sergantiems Ciberžolės naikina grybelis. Skrandžio Arbatinis grybelis geriausia gydyti šiuolaikiniais vaistais, kuriuos paskiria gydytojas. Vien tik arbatos ar ryžių grybų gėrimų vartojimas gali komplikuoti ligos eigą. Žaizdos gali plėstis, gilėti ar net prakiurti. O ilgai negyjančios skranžio žaizdos dažnai supiktybėja. Žymos : gydytojo konsultacija Adbatinis, arbatinis grybas. Daugiau susijusių straipsnių. Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją Arbatiinis ir platinti kitose Per kiek laiko pagydomas odos grybelis Arbatinis grybelis, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

Turinio naudojimo taisyklės. Netinkamas komentaras. Arbatinį Grybą geriu daugiau kaip metus, man patinka skanus. Atsimenu, kai buvau vaikas mano tėvai irgi kažkokį grybą augino, gėrė dažniausiai tėvas. Nežinau grybepis grybas turi kokių gydomųjų savybių ar ne, bet kai užvalgau kokio prastesnio maisto ir rėmuo graužia išoperuota tulžis, tai organizmas atsirenka blogą maistąpaprastai susitvarko viskas, kai vakare Arbatinis grybelis pora stiklinių giros. Kartą į savaitę nupilu girą, ir grybą užpilu nauja arbata, todėl priežiūra visai nesudėtinga. Girą supilu į stiklinius butelius, laikau šaldytuve, ir kasdien geriu.

Visi komentarai Konstitucijos 31 straipsnis. Svarbus Lietuvos Respublikos Konstitucijos straipsnis. Realus, veikiantis, tiesiog gelžbetoninis Skaityk Afbatinis, ieji verslui smogė skaudžiai: verslo gigantams išgyventi galbūt buvo šiek tiek lengviau, Kriminalai, Ikiteisminį tyrimą Arbatiniw Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos Kriminalai, Šiandien Arbatinis grybelis apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose paskelbtas nuosprendis byloje, kurioje moteris Populiariausios paieškos frazės: skrandžio mažinimas renginiai klaipėdoje plastikos Arbatinis grybelis nutukimo gydymas vestuviniai ziedai vrybelis atranka verslo plėtra Autosupirktukas.

Autoriai   Rašykite redakcijai   Naudojimosi taisyklės   Privatumo politika. Sprendimas: Creative Partner. Ar Arbatinis grybelis sveikatai arbatinis grybas? Daugiau susijusių straipsnių Gydytojai internete: Arbatinis grybelis patarimų iki žiaurios realybės Tarp medicinos naujovių - ir gydytojo konsultacija internetu Skauda po šonkauliais: kas galėtų būti? Arbatinis grybelis mėšlungis: ką daryti? Skauda kairėje po šonkauliais. Kas galėtų būti? Šlapimo nelaikymo priežastys Sunkumas po dešiniu šonkauliu. Kas man yra? Kaip pačiam pasitikrinti skydliaukę? Trys šaltiniai, iš kur gauti daugiau pinigų pensijai 1. Konsultuoja advokatė, teismo mediatorė Ramunė Juškaitė.

Konstitucijos 31 straipsnis: Žodis — sidabras, tylėjimas — auksas. Mokėsiu - nemokėsiu už sutuoktinio ar sutuoktinės skolas? Permainingi metai: Bendras organizmo grybelis skaičiuoja Candida albicans gydymas, kiti bando Skaityk dabar, Paskelbta prieš 2 val. Arbatinis grybelis prašo pagalbos. Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val. Medikai piktinasi vakcinavimo eiliškumu.

Irstantį kūdikio lavonėlį palikusi moteris nuteista 1. Karantinas ekspedicijai nesutrukdė - surinkta per Menų zona keliasi į Nidą. Guoga iš Darbo partijos pats nesitrauks Daugmantų ir Lankupių kaimų gyventojams vanduo be Vadovų pasitraukimas - impulsas įvertinti prioritetus Nedarbingumas ir ligos išmokos tęsiantis pandemijai: ką Sigitas Paulauskas: Atsakingo verslo apibrėžimas šiemet Arbatinis grybelis 1 Nerimas dėl Girulių miško: ar jau pradėti Daugiau įvairybių. Naujametiniai fejerverkai: kaip grožintis nepadaryti žalos klausai? Pasitinkant Naujuosius su neatrastais skoniais: idėjos šventiniam stalui. Vaistus geriate Grybelis ant penio Gydytoja perspėja apie prastesnę ligos kontrolę ir didesnę Kaip atrodo pedu grybelis poveikio riziką.

Trumpi, bet filmai: kodėl trumpiau yra geriau? Ką daryti, kad remonto grybelia apdailos darbai netaptų nesibaigiančiu vargu? Skaniai vakarienei — progų nereikia: patarimai, kaiptarpušvenčiunamuose susikurti prancūzišką vakarienę. Moksleiviai jaučia Arbatinis grybelis, negalėdami lankytis muziejuose ir bibliotekose. Kaip sutiksime Naujuosius? Patarimai išradingam naujametiniam vakarui namuose. Garsi švenčių planuotoja I. Budrienė ėmėsi naujos veiklos. Savaitės Arbatinis grybelis. Daugiausiai grybeli. Į jūrą išsiliejo Nerimas dėl Girulių miško: ar jau pradėti Kiekvienam gimusiam vaikui siūloma skirti 10 tūkstančių Draugo el. Naujausi video. VE rekomenduoja Skaityk dabar.

Sveikata Sveikata Ačiū, gydytojau! Aš tikrai myliu lietuvių kalbą Jaunimas rašo Lietuvai Komentaras Apie literatūrą kitaip. Savaitės ekspresas SE. Arbatinis grybelis Klaipėdos kapinių istorijos. Šiandien namų ieško. Mokinio dienoraštis. Arbatinis grybelis dienoraštis. Apie Klaipėdą - turistų lūpomis. Diena su profesija. Skaitytojų ekspresas.

Paimkite 3 litrų stiklainį, įpilkite į jį 0,5 litro stiprios arbatos, uždenkite kaklelį marle ir palikite tamsioje vietoje, kur temperatūra ne žemesnė kaip 25 ºC ir nepatenka tiesioginių saulės spindulių — arbatinis grybas jų nemėgsta! Netrukus paviršiuje susidarys plona plėvelė, ilgainiui ji vis storės. Šis procesas gali užtrukti iki dviejų mėnesių. Arbatos plikinį užpilkite verdančiu vandeniu, suberkite cukrų, išmaišykite ir palikite 15 min. Grybą perplaukite šiltu tekančiu vandeniu, įdėkite į stiklainį su arbata. Kaklelį uždenkite marle ir palikite šiltoje vietoje. Vasarą gėrimas tinkamas vartoti po 3 parų, o žiemą — po 6.

Gerkite po pusę stiklinės tris kartus per dieną prieš valgį. Sergant angina, arbatos antpilu galima skalauti gerklę. Kai sloguojate, naudokite marlinius tamponus, sumirkytus arbatinio grybo antpilu, keiskite juos kas pusvalandį. Kas išsaugotumėte naudingąsias arbatinio grybo savybes, užtikrinkite jam optimalias augimo ir gyvavimo sąlygas. Reikia laikytis tokių taisyklių: -stiklainį su gėrimu laikyti tamsioje ir šiltoje vietoje, žemesnė kaip 17 ºC temperatūra yra netinkama, -denkite tik marliniu audiniu, ne dangteliu: grybas turi kvėpuoti, -neužpilkite karštu arbatos antpilu, -saugokite, kad ant grybo nepatektų cukraus kruopelių — cukrus nudegins grybo gleivinę ir jis gali sunykti. Taip pat žiūrėkite, kad tirpale neplaukiotų arbatžolės, -nepilkite arbatos plikinio tiesiai ant grybo, nes tai jam pakenks, -kiekvieną kartą keisdami tirpalą nuplaukite grybą šiltu virintu vandeniu.

Diabetikams ir nutukusiems žmonėms, nes gėrime yra daug cukraus. Žmonėms, kuriems padidėjęs rūgštingumas. Jie gali gamintis gėrimo iš juodosios arbatos plikinio ir medaus — šis mažina rūgšties poveikį skrandžiui. Dėmesio, automobilininkai! Gerti gėrimo prieš kelionę — nerekomenduojama. Rūgimo proceso metu jame susidaro šiek tiek spirito. Pastoviai vartojant antpilą, patartina kartkartėmis daryti 1—2 mėnesių pertraukas, kad nebūtų sudirgintas skrandis. Grybas joje geriau auga, ilgiau išlieka gyvybingas, tirpale neatsiranda rusvų dėmių ir jis būna skaidrus kaip ašara. Visos kategorijos.

Arbatinis grybas — mistinis vaistas stiklainyje? COVID situacija: pirmauja Alytus, mažiausiai atvejų — Kalvarijoje Lasko urvas — pirmykštės tapybos Siksto koplyčia Pirmąją vakcinavimo dieną nuo koronaviruso paskiepyta Lietuvos medikų Įsimintinus ųjų įvykius apžvelgė politikai: išskyrė pandemiją, Seimo rinkimus, J. Narkevičiaus istoriją Vokietijoje aštuoniems senelių namų darbuotojams per klaida suleistos penkeriopos vakcinos dozės Trenerės patarimas: reguliarios pertraukėlės ir sveikas judesys — išeitis dirbantiems sėdimą darbą Genėjimo darbai sode — be pabaigos Norvegijoje patvirtinti pirmieji naujosios koronaviruso atmainos atvejai Kaip nepersivalgyti per šventes?

Pensijos metais — kam, kiek ir kada? Kaukės viešajame transporte — ir po pandemijos? Apklausa: JAV labiausiai žavimasi D. Trumpu ir M. Paskutiniai numeriai. Kalėjimo kameroje: - Dėl ko čia patekai? Nedarbingumas ir ligos išmokos tęsiantis pandemijai: ką svarbu žinoti metais? Vaistus geriate saujomis? Gydytoja perspėja apie prastesnę ligos kontrolę ir didesnę šalutinio poveikio riziką. Fejerverkai: ar viską žinome apie jų žalą? Dėl geresnės Skelbiu. Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais.

Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Lankomiausias skelbimų portalas RU Siuntos 0 Įsiminti skelbimai. Visi skelbimai. Buitis » Grožis, sveikata :. Tinkamiausi viršuje. Tinkamiausi viršuje Naujausi viršuje Atnaujinti viršuje. Arbatos grybas Arbatinė medūza, kombuča, arbatos gira, fango — taip įvairiai yra vadinamas arbatinis grybas. Anksčiau tokį dažnai būdavo galima pamatyti virtuvėse Siunčiu, atvežu. Kombuča - arbatos grybas Arbatinė medūza, kombuča, arbatos gira, fango — taip įvairiai yra vadinamas arbatinis grybas. Skanaus ir labai naudingas, nes kombučia tai neapdorotas natūralios fermentacijos putojantis arbatos gėrimas, turtingas probiotikais, organinėmis Kombučia kombucha arbatos grybas Kombučia kombucha arbatos grybas scoby , augintas žalioje arbatoje.

Skystyje, kuriame augo arbatos grybas , pasigamina organinių rūgščių acto, obuolių, citrinų, rūgštynių ir kitų , atsiranda ypatingo antibiotiko — meduzino, neturinčio žalingo poveikio ir nesilpninančio imuniteto kaip sintetiniai antibiotikai. Jame yra fermentų, gerinančių virškinimą, medžiagų, saugančių nuo bakterijų sukeliamų ligų.

Reguliariai geriant arbatos grybo girą didėja darbingumas, gerėja savijauta, normalėja skrandžio ir žarnyno veikla. Teigiama, kad jis gydo mažakraujystę, mažina cholesterolio kiekį kraujuje, daro normalų kraujospūdį. Jį galima skiesti vandeniu. Daug kas nesilaiko jokios tvarkos, geria, kiek nori. Ji arbatos grybą rekomenduoja mažas ir vidutines pajamas gaunantiems asmenims: gerins sveikatą, pakeis vitaminus ir maisto papildus bei pagamins sveiko, naudingo acto.

Ponia Filomena augina ir daugiau vadinamųjų grybų: pienišką Tibeto, indišką jūros ryžių. Vertina ir šiuos abu: pieniško Tibeto grybo antpilo vartoja vakarais. Ji įsitikinusi, kad jis gerina virškinimą, tvarko vidurius. Tautiečiams ji labiau pataria vartoti arbatos grybą, kurio priežiūra lengvesnė negu kitų. Arbatos grybas dar vadinamas Indijos, jogų grybu, arbatos medūza ar gira ir panašiai. Teigiama, kad jis į Lietuvą pateko iš Vokietijos arba Kinijos, Japonijos. O gal iš Rusijos, kur labai populiarus. Grybas nėra reiklus: jį galima maitinti kiniška, indiška ir net Lietuvoje augusių vaistinių augalų arbata. Svarbiausia — nepamiršti to daryti kasdien. Įvairūs alternatyviosios medicinos šaltiniai tikina, kad arbatos grybas — tai puikus vaistas ir profilaktinė priemonė nuo daugybės ligų: alergijų, hipotonijos, tulžies pūslės, skrandžio, anginų, įvairiausių infekcijų ir netgi onkologinių.

Šio grybo gerbėjai tiki ir kosmetinėmis jo savybėmis: neva jis lėtina ląstelių senėjimo procesus, lygina raukšles ir net balina dantis. Šis teiginys keistokas, nes kosmetologai vienbalsiai tvirtina, kad dantys nuo arbatos tamsėja. Kaip nustatyti, ar šis gėrimas naudingas jums? Svarbu žinoti, kad arbatos grybo užpile yra daug rūgščių — acto, citrinos, pieno, gliukono, oksalo ir kitų, be to, jame gausu vitamino C, rauginių medžiagų, fermentų, cukraus bei šiek tiek alkoholio ir kofeino — jeigu visos šios medžiagos jums nekenkia, galite vartoti ir šio grybo antpilą.

Grybų antpilai populiarūs ne tik Lietuvoje. Verslios įmonės netgi gamina jį ir parduoda. Lietuvoje šie antpilai ruošiami namuose. Anksčiau grybai buvo perduodami tik iš rankų į rankas, dabar įvairiuose tinklalapiuose gausu pasiūlymų jų įsigyti — mokamai ir nemokamai. Rasti medikų, sutinkančių kalbėti apie stiklainiuose auginamus grybus, nebuvo lengva.

Dietologė Edita Gavenienė pastebėjo, kad oficialioji medicina nėra tyrinėjusi šių grybų savybių, todėl medikai ir negali apie juos kalbėti.

Straipsnio komentarai: Arbatinis grybelis

Nėra komentarų apie šį įrašą...